loading...

Ford Fokus 1.8 TDDI 66kw(90)ps

Број на оглас: 24346 | Објавен на: 15.08.2018 во 13:18


ЦЕНА: 2500 €


Опис

Kolata e vo ispravna sostojba.Za poveke info obratete se na 072563831


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
290.000-300.000 
Марка:
Ford 
Модел:
Fokus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.8 TDDI 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Stanomir
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова