Pazar5 Бесплатен огласник
Се продава двособен стан

Број на оглас: 24265 | Објавен на: 03.08.2018 во 07:32


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава стан на ул булевар Гевгелија во зградите кај Русе Комерц


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
68
Катови:
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Branko
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова