Pazar5 Бесплатен огласник
Se prodava itno

Број на оглас: 24255 | Објавен на: 01.08.2018 во 13:24


ЦЕНА: По договор


Опис

Dobro socuvan,redovno servisiran,so a test plin,registriran,so zelen karton vredi da se vidi itno.....cena po dogovor


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
20.000-30.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
C220 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Stojna
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова