Pazar5 Бесплатен огласникloading...

kupuvam avtomobil od 2000 do 3000evra nad 2005g

Број на оглас: 24184 | Објавен на: 22.07.2018 во 06:11


ЦЕНА: По договор


Опис

kupuvam avtomobil


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
 
Модел:
 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Risto
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова