Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Pantaloni Zenski
ЦЕНА: 150 MKD
Вид на оглас: Се продава
Na niv Pisuva deka se XS Velicina,ali odgovaraat i za Velicina M i malo L,Lani Letovo Kupeni noseni 2 Pati,ali tesni mi,so Nizok Struk se,Prijatni za Nosenje,Lesni izmegu Platno i Suskavec Doagaat,ali ne se Konkretno Suskavec,dolu kaj Nozete ima Vrvci i se Sobiraat,moze da Dojdat kako TriCetvrat Pantaloni,ili Triciklicti,mnogu Ubavi,Bledo Zolti se,ne e Temno Zolta Bojata, Cena Fiksna.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Облека Обувки Накит

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Radica Davidovska
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
+38978315448

 
Локација
ВИДЕНО: 551
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО