Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Komplet Leten
ЦЕНА: 100 MKD
Вид на оглас: Се продава
Koplet od Majca so Tenki Prekoramki,i Kratki Pantaloni,so Likra e Majcata, se Rastegnuva,a Kratkite Pantaloncinja nemaat Likra,ali se dosta Sirocki,onaka Slobodno Pagaat,znaci ne se Zalepeni,i ne se Prodziraat,ali se Mnogu Lesni i Udobni za Nosenje,mene Brojceto mi e Malecko,zatoa gi Prodavam,Kratkite Pantaloncinja se Velicina L,a Majcata e Velicina M,kaj Kratkite Pantaloncinja Dolu Nisko se Zabelezuva deka se Isprlani so Nesto,uste koga gi Zemav,ne ni Zabelezav,ali Mislam deka se Cisti toa.ne se poznava Mnogu.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Облека Обувки Накит

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Radica Davidovska
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
+38978315448

 
Локација
ВИДЕНО: 391
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО