Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Eko Koza Moderna Tasna
ЦЕНА: 400 MKD
Вид на оглас: Се продава
Preubava Moderna Zenska Tasna za Sekoj Den,Nosena 1 pat,Nova e,Grcki Proizvoditel,Meka,so Edna Racka koja se Podesuva Spored Vasite Potrebi,so 2 Pregradi Nadvoresni,Vnatre vo Ednata Pregrada ima 2 mali Dzepcinja,a vo Drugata Pregrada ima Ednen Dzep so Patent,Pozadi ima Pregrada so uste Eden Patent,i Napred Golem Dzep za Mobilen,ili Drugi Raboti koj se Zatvora so Kopce,Cena Povolna,a Kupena Mn Skapo,Bez Razmeni.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Облека Обувки Накит

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Radica Davidovska
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
+38978315448

 
Локација
ВИДЕНО: 475
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО