Pazar5 Бесплатен огласникloading...

se prodava Aprilia SX bg dok

Број на оглас: 23688 | Објавен на: 13.06.2018 во 11:21


ЦЕНА: 1200 €


Опис

se prodava Aprilia SX 2T
praven 100 cc
redovno servis
poveke info 078 219 820


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Моторцикли (над 50cc)

КОНТАКТ

Име:
vase
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова