Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Кука во Пробиштип
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Се продава кука во Маричанско масло, улица Илин врв, поранешна улица 5.
Куката е карабина со 3 соби, кујна, ходник. Двор со 395м2 простор. Цена по договор. Тел. 077/528395 или 077/669278
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Куќи Вили

  Површина 395

  Катови ????

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Викторија
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
077528396
077669278

 
Локација
ВИДЕНО: 425
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО