loading...

MERCEDES BENZ

Број на оглас: 22638 | Објавен на: 11.04.2018 во 09:31


ЦЕНА: По договор


Опис

ОДЛИЧНО СОЧУВАН АВТОМОБИЛ СО FULL ОПРЕМА И НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
270.000-280.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
A170 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
A170 CDI 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Vencislav Pecov
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk