Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  citroen xantia
ЦЕНА: 950 €
Вид на оглас: Се продава
citroen xantia benz 1.8 i 1994 god moze zamena za drugo vozili reg do avgust solidno vozili dobra voznja amortizacija perfekt
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1994

 

  Марка Citroën

  Модел

  Рачен

  Шасија Лимузина

  Бензин

  Мотор 1.8 benz

  Потрошувачка -100km8.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


citroen
Струга
Е-маил ПОРАКА
072 317 361

 
Локација
ВИДЕНО: 443
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО