loading...

FORD FOKUS 1.8 TDDI 66KW 90 PS

Број на оглас: 21072 | Објавен на: 14.01.2018 во 18:05


ЦЕНА: 2600 €


Опис

Voziloto e vo ispravna sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
290.000-300.000 
Марка:
Ford 
Модел:
Fokus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.8 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
STANOMIR
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова