Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  1.9 TDI
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
1.9 TDI 110ks vo dobra sostojba...Reg. do 2 mesec 2018g
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2000

  230.000-240.000

  Марка Seat

  Модел Toledo

  Рачен

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор 1.9

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Vlatko
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА

 
Локација
ВИДЕНО: 573
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО