Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam seicento 1000e 11.2004

Број на оглас: 18909 | Објавен на: 08.10.2017 во 14:49


ЦЕНА: 950 €


Опис

Na bg tabli registriran cela god.vo odlična sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Fiat 
Модел:
Seicento 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Marko
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова