Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  FORD GALAXY 1.9TDI 110KW
ЦЕНА: 2499 €
Вид на оглас: Се продава
se prodava ford galaxy 1.9 tdi 110kw klimatronik
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Ford

  Модел galaxy

 

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.9 tdi 110

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


jesamnisam
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
075774931

 
Локација
ВИДЕНО: 708
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО