Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  lada niva
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
registrirsna do 2018, so atestitan plin, sicuvana vo odlicna sostojba
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1999

  20.000-30.000

  Марка Lada

  Модел niva

  Рачен

  Шасија

  Плин

  Мотор

  Потрошувачка -100km13.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


zivko
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070821746

 
Локација
ВИДЕНО: 933
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО