Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  peugeot 405 1.9 turbo dizel
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
pezo 405 1.9 turbo dizel registirabna do krajot na septemvri so zelen karton novi gumi odlicen motor
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1993

  350.000-360.000

  Марка Peugeot

  Модел 405

  Автоматски

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор 1.9 td

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Aleksandar
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
078334811
078515810

 
Локација
ВИДЕНО: 425
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО