Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se prodava Opel Astra GTC 1.7 2006god
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Cosmo full oprema
Klimatronik
Elektrika na stakla
Aluminiumski bandasi 16' so Miselin gumi + 4 zimski Sava gratis
Napraven e servis kompleten na 200 000 km
Kolata se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo i nema nikakov problem.
Registrirana do 07/2017 so zelen karton
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2006

  190.000-200.000

  Марка Opel

  Модел Astra GTC

  Рачен

  Шасија Купе

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km5.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Blagoja
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
071583666

 
Локација
ВИДЕНО: 465
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО