Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  mazda323f
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Kolata e vo dobra sostojba ...moze zamena za golf3 ili polo cenata za zamena nee ista
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1999

  210.000-220.000

  Марка Mazda

  Модел 323

  Рачен

  Шасија Караван

  Бензин

  Мотор 1.3

  Потрошувачка -100km5.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


gruica
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
070400916

 
Локација
ВИДЕНО: 481
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО