Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Fiat Punto 1.2
ЦЕНА: 1700 €
Вид на оглас: Се продава
Kolata e bez nitu edna maana, redovno servisirana i odrzavana se e menjato na vreme pred 7000km e napraven golem servis( rebrest i liniski kais, zategaci, filtri ulje svekicki i kabli, zglobovi i ulje vo menjac). raboti perfektno. koga vozis ne se slusa nikakov zvuk od nesto.ima novi gumi tigar m+s i nov akumulator.cuvana e vo garaza.registirana e uste nekolku meseci. cena 1700 evra. 078-208-659
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2000

  190.000-200.000

  Марка Fiat

  Модел Punto

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Бензин

  Мотор 60KS

  Потрошувачка -100km5.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ljupco Donev
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
078208659

 
Локација
ВИДЕНО: 908
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО