Pazar5 Бесплатен огласник
Se izdavaat dva 5 sobni stana vo debar maalo

Број на оглас: 1322 | Објавен на: 24.11.2018 во 14:44


ЦЕНА: 1 По договор


Опис

VO DEBAR MAALO , BLIZINA NA GRADEZEN FAKULTET SE IZDAVAAT DVA PETOSOBNI STANA. SEKOJ STAN IMA 160M2.STANOVITE SE IDEALNI ZA KANCELARIII I FIRMI.IMA SLOBODEN PARKING ZA NEKOLKU KOLI.telefon 3212 628, 078 280-458


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
160
Катови:
2
Соби:
5
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Boris
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова